Witamy. 
Firma nasza istnieje od 2000 roku. Już w pierwszym okresie działalności na rynku staliśmy sie znaczącym sprzedawcą oraz dostawcą artykułów elektrotechnicznych.
Hurtownia elektryczna Elektro - SeS posiada siedzibę główną w Rybniku oraz punkt sprzedaży hurtowej przy ulicy Raciborskiej 273.
Produkty oferowane przez nas w sprzedaży spełniają najsurowsze normy europejskie i krajowe oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. W przypadku nietypowych zamówień gwarantujemy realizację w najkrótszym z możliwych terminów. Dbamy o to by nasza firma była znana i ceniona, dlatego przywiązujemy dużą wagę do obsługi klienta.
Nasi pracownicy są systematycznie szkoleni w celu podwyższania kwalifikacji. Nasi przedstawiciele to jednak nie tylko sprzedawcy, to przede wszystkim Doradcy. Dzięki nim uzyskasz najbardziej fachową pomoc. Fachowość oraz pełen profesjonalizm wykonywanych przez nas usług. Zapraszamy do działu Usługi. Jako zespół współpracujemy z wieloma Producentami oświetleniowymi oferujemy profesjonalny i dostosowany do wymogów każdego użytkownika, dostęp do źródeł światła Philips Lighting oraz Osram. Produkty dostarczane przez nas są towarami najwyższej światowej jakości oraz cieszące się renomą wśród milionów klientów na całym świecie. Jako dystrybutorzy w dziedzinie konsumenckich i specjalistycznych źródeł światła oferujemy Państwu:
- Optymalizacje kosztów oświetlenia
- Dostawy najnowszych technologii źródeł światła
- Doradztwo w wyborze rodzajów oświetlenia
- Doradztwo w wyborze komponentów oświetleniowych
- Stałą współpracę mającą na celu ciągłe doskonalenie oraz utrzymywanie źródeł światła, przez nas dostarczonych w najlepszym stanie.
- Elastyczność terminów spotkań z klientami
Dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej oferowane przez nas materiały 
są w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby przy zachowaniu umiarkowanych cen i utrzymaniu wysokiej jakości. Dysponujemy bezpłatnym transportem samochodowym umożliwiającym realizację dostaw do klienta.
Dla elektroinstalatorów i firm elektroinstalacyjnych przewidujemy korzystne upusty i warunki handlowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.Dzięki nim uzyskasz najbardziej fachową pomoc. Fachowość oraz pełen profesjonalizm wykonywanych przez nas usług. Zapraszamy do działu Usługi.